Forside Shop Batteri til solceller BSL 5,32kWh LiFePO4 batteri B-LFP51.2-100E 51.2V 104Ah
Kunde matched zone "DK-fri"
“Batteri kabel 10m 1CUx70mm2 sort” er lagt i kurven. Se kurv
Tilbud!
Bsl 5,32kwh B Lfp51.2 100e 51.2v 104ah
BSL 5,32kWh LiFePO4 batteri B-LFP51.2-100E 51.2V 104Ah
10 på lager
Antal:
  • Beskrivelse
  • Yderligere information
  • Anmeldelser (0)
Med 51.2V og 104Ah kapacitet leverer dette batteri stabil ydeevne, høj sikkerhed og lang levetid.
✅ Fordele
– BSL 5,32kWh LiFePO4 batteri med høj effektivitet
– 51.2V 104Ah kapacitet
– Ideel som batterilager til solceller
– Kompakt løsning til mindre energibehov
– LiFePO4 teknologi med høj sikkerhed
– Stabil og driftssikker energilagring
– Nem integration i eksisterende systemer
Batterilager til solceller
LiFePO4 batteri med høj sikkerhed
Kompakt batteriløsning
Energibesparelse og optimering
Vægt 46 kg
Størrelse 47 × 14 × 55 cm
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.
Vær den første til at anmelde “BSL 5,32kWh LiFePO4 batteri B-LFP51.2-100E 51.2V 104Ah” Annuller svar
Relaterede varer
  • Sun 70 100k G03 3phase Deye
    SUN 100K-G03 100kW grid-tie inverter 3-faset 6 MPPT
    Tilføj til kurv
  • Tilbud! Bsl 5,32kwh B Lfp51.2 100e 51.2v 104ah
    BSL 10,24kWh LiFePO4 batteri B-LFP51.2-200E 51.2V 200Ah
    Tilføj til kurv
  • Sun 30 80k Go2 2
    SUN 50K-G 50kW grid-tie inverter 3-faset 4 MPPT
Relaterede blogindlæg
Elitag officiel BSL distributør
14. jul 2023 Ulrich
2024 Crt
Elitag er blevet officiel BSL distributør, som den første og foreløbigt eneste i Europa
Læs artikel
Elitag A/S
Ved Amagerbanen 33A