Forside Shop Batteri til solceller BSL 5,32kWh LiFePO4 batteri B-LFP51.2-100E 51.2V 104Ah
Kunde matched zone "DK-fri"
“Batteri kabel 10m 1CUx50mm2 sort” er lagt i kurven. Se kurv
Tilbud!
Bsl 5,32kwh B Lfp51.2 100e 51.2v 104ah
BSL 5,32kWh LiFePO4 batteri B-LFP51.2-100E 51.2V 104Ah
10 på lager
Antal:
  • Beskrivelse
  • Yderligere information
  • Anmeldelser (0)
Med 51.2V og 104Ah kapacitet leverer dette batteri stabil ydeevne, høj sikkerhed og lang levetid.
✅ Fordele
– BSL 5,32kWh LiFePO4 batteri med høj effektivitet
– 51.2V 104Ah kapacitet
– Ideel som batterilager til solceller
– Kompakt løsning til mindre energibehov
– LiFePO4 teknologi med høj sikkerhed
– Stabil og driftssikker energilagring
– Nem integration i eksisterende systemer
Batterilager til solceller
LiFePO4 batteri med høj sikkerhed
Kompakt batteriløsning
Energibesparelse og optimering
Vægt 46 kg
Størrelse 47 × 14 × 55 cm
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.
Vær den første til at anmelde “BSL 5,32kWh LiFePO4 batteri B-LFP51.2-100E 51.2V 104Ah” Annuller svar
Relaterede varer
  • Deye Sun 12k Eu
    DEYE SUN-12K-SG04LP3-EU 12kW hybrid inverter
    Tilføj til kurv
  • Bsl 10.24kwh Rack Sk10 Tr
    BSL Powerwall 15,36kWh LiFePO4 solcelle batteri
    Tilføj til kurv
  • Elitag 15kw Varmepumpe 900
    Varmepumpe 15,8 kW EVI A+++ høj effektivitet
Relaterede blogindlæg
Elitag officiel BSL distributør
14. jul 2023 Ulrich
2024 Crt
Elitag er blevet officiel BSL distributør, som den første og foreløbigt eneste i Europa
Læs artikel
Elitag A/S
Ved Amagerbanen 33A