Forside Shop Batteri til solceller BSL 5,32kWh LiFePO4 batteri B-LFP51.2-100E 51.2V 104Ah
Kunde matched zone "DK-fri"
“Risen Energy 505W bifacial solcellepanel Titan” er lagt i kurven. Se kurv
Tilbud!
Bsl 5,32kwh B Lfp51.2 100e 51.2v 104ah
BSL 5,32kWh LiFePO4 batteri B-LFP51.2-100E 51.2V 104Ah
10 på lager
Antal:
  • Beskrivelse
  • Yderligere information
  • Anmeldelser (0)
Med 51.2V og 104Ah kapacitet leverer dette batteri stabil ydeevne, høj sikkerhed og lang levetid.
✅ Fordele
– BSL 5,32kWh LiFePO4 batteri med høj effektivitet
– 51.2V 104Ah kapacitet
– Ideel som batterilager til solceller
– Kompakt løsning til mindre energibehov
– LiFePO4 teknologi med høj sikkerhed
– Stabil og driftssikker energilagring
– Nem integration i eksisterende systemer
Batterilager til solceller
LiFePO4 batteri med høj sikkerhed
Kompakt batteriløsning
Energibesparelse og optimering
Vægt 46 kg
Størrelse 47 × 14 × 55 cm
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.
Vær den første til at anmelde “BSL 5,32kWh LiFePO4 batteri B-LFP51.2-100E 51.2V 104Ah” Annuller svar
Relaterede varer
  • Tilbud! Bsl 10.24kwh Rack Sk10 Tr
    BSL 10.24kWh LiFePO4 Powerwall batteri til hjem
    Tilføj til kurv
  • Tegltag Justerbar Roof
    Monteringskit alle tagtyper
    Læs mere
  • Verditek Flexibelt Panel 315w
    Verditek fleksibelt solcellepanel 315W
    Tilføj til kurv
Relaterede blogindlæg
Elitag officiel BSL distributør
14. jul 2023 Ulrich
2024 Crt
Elitag er blevet officiel BSL distributør, som den første og foreløbigt eneste i Europa
Læs artikel
Elitag A/S
Ved Amagerbanen 33A