Forside Shop Batteri til solceller BSL 5,32kWh LiFePO4 batteri B-LFP51.2-100E 51.2V 104Ah
Tilbud!
Bsl 5,32kwh B Lfp51.2 100e 51.2v 104ah
BSL 5,32kWh LiFePO4 batteri B-LFP51.2-100E 51.2V 104Ah
10 på lager
Antal:
  • Beskrivelse
  • Yderligere information
  • Anmeldelser (0)
Med 51.2V og 104Ah kapacitet leverer dette batteri stabil ydeevne, høj sikkerhed og lang levetid.
✅ Fordele
– BSL 5,32kWh LiFePO4 batteri med høj effektivitet
– 51.2V 104Ah kapacitet
– Ideel som batterilager til solceller
– Kompakt løsning til mindre energibehov
– LiFePO4 teknologi med høj sikkerhed
– Stabil og driftssikker energilagring
– Nem integration i eksisterende systemer
Batterilager til solceller
LiFePO4 batteri med høj sikkerhed
Kompakt batteriløsning
Energibesparelse og optimering
Vægt 46 kg
Størrelse 47 × 14 × 55 cm
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.
Vær den første til at anmelde “BSL 5,32kWh LiFePO4 batteri B-LFP51.2-100E 51.2V 104Ah” Annuller svar
Relaterede varer
  • Tilbud! Risen 400w Black Frame Tr
    Risen Energy 400W solcellepanel black frame
    Tilføj til kurv
  • Pc36527680 Tinned Copper Xlpo Jacket Solar Photovoltaic Solar Pv Cable Flame Retardant
    PV kabel 100m 1CUx6mm2 sort
    Tilføj til kurv
  • Sun 70 100k G03 3phase Deye
    SUN 100K-G03 100kW grid-tie inverter 3-faset 6 MPPT
Relaterede blogindlæg
Elitag officiel BSL distributør
14. jul 2023 Ulrich
2024 Crt
Elitag er blevet officiel BSL distributør, som den første og foreløbigt eneste i Europa
Læs artikel
Elitag A/S
Ved Amagerbanen 33A